Registered no. 4 people, 1 vehicles, 101 horses
Coordinator obef ... responsible for organizing of this event
Photograph obef ... authorized official photographer
Added by obef ... added here this meeting (19.04.2017)

Stejně jako loňský rok, pořádá Jiří Koudelka orientační závod s názvem Cílovka 2017.

Tato soutěž není srazem Škoda clubu, proto je možné se zúčastnit jakýmkoliv vozidlem, závod není na čas, ale na orientaci, po trase se plní záludné úkoly

Začátek a registrace je kolem 8 hod. v areálu želivského autoklubu, viz. mapa.

Startovné je letos stanoveno na 50,-Kč/dospělá osoba, platba při registraci v místě.

Letošní trasa se slepou mapou měří necelých 100 km, na trase jsou připraveny 3 úkoly, cíl je opět neznámý, v cíli možnost večeře a ubytování do druhého dne.

K tanci a poslechu zahraje kapela Akord.

Bližší info na Facebooku - Jirka Kouďák Koudelka - Cílovka 2017

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat (773525425, obef)

Tak Cílovku máme úspěšně za sebou, kdo se nezúčastnil, přišel o skvělý výlet.

Vložil jsem nějaké fota do záhlaví srazu, tak zjednodušeně to zrekapituluji pro případné zájemce na příští rok.

Start byl v Želivském autocampu mezi 8 a 10 hodinou, trasa do cíle měřila 95 km (pro někoho, kdo bloudil i více).

Trasa vedla těmito místy - Želiv, Humpolec, Havlíčkův Brod, Ždírec nad Doubravou, Hlinsko v Čechách, Krouna, Svratka, Sněžné na Moravě.

Byli celkem 4 úkoly, 1. úkol Peklo Čertovina, 2. úkol Vojtěchovská rozhledna, 3. úkol pohádková vesnička Podlesíčko, 4. úkol byl tajný v cíli.

Celkem se zúčastnilo 30 posádek, cca 100 lidí.

Děkujeme pořadatelům za vzornou organizaci a všem zúčastněným za super výlet, nejen pro děti.